SIA LKC LatEng

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „LKC”

Latvijas vārda un tēla popularizēšana pasaulē ir SIA „LKC” misija, kas tiek īstenota kopš 1989. gada, kad tika laists klajā pirmais krāsainais žurnāls par Latviju un Rīgu „Latvija – Baltijas valsts” latviešu, angļu, vācu un krievu valodā.

Kopš darbības uzsākšanas ik gadus tiek laists klajā jauns foto albums latviešu, angļu, vācu, franču un krievu valodās par Rīgu un Latviju, kas nodrošina plašu interesentu un lasītāju loku. Klienti poligrāfijas izstrādājumu realizācijas jomā ir Rīgas un Latvijas lielākās grāmatnīcas, Valsts institūcijas, privātās un juridiskās personas.

Kopš 1993. gada SIA „LKC” nodarbojas ar Latvijas suvenīru – tautas daiļamata meistaru darinājumu, Latvijas Bankas piemiņas monētu, mūzikas izdevniecību izdoto latviešu komponistu un mākslinieku audio un video ierakstus, kā arī poligrāfijas izstrādājumu tirdzniecību starptautiskās lidostas „Rīga”” pasažieru terminālā.

SIA „LKC” mājas lapā Jūs varat iepazīties ar mūsu un mūsu sadarbības partneru precēm.

Jūs varat neklātienē izvēlēties, pasūtīt, kā arī iegādāties suvenīrus par Latviju un Rīgu – poligrāfijas izstrādājumus, dzintara izstrādājumus – krelles, kaklarotas, rokassprādzes, kulonus, atslēgu piekarus, ādas izstrādājumus – fotogrāfiju albūmus, dekoratīvās somas, maciņus ar Latviešu nacionālajiem ornamentiem, adījumus – tautiskos dūraiņus, zeķes, izstrādājumus no metāla un keramikas, kā arī citus darinājumus.

Produkcijas ražotāji ir gan fiziskas personas – tautas daiļamata meistari, gan juridiskas personas, kas nodrošina plašu Latviju un Rīgu prezentējošu preču sortimentu no roku darba līdz rūpnieciskiem ražojumiem.

Iegādājoties suvenīrus ar Rīgas un Latvijas simboliku Jūs gūstat ne tikai praktisku pielietojumu, bet arī cilvēka garīgo vēlmju apmierinājumu. Latvijas suvenīrs ir lieliska dāvana sev, saviem tuviniekiem, biznesa partneriem, piemiņa par vietu, kurā Jūs dzīvojat vai esat ciemojies.